Атиџе пееше за Осми март во Ниш и во Лесковац (ВИДЕО)

928

Главната протагонистка во филмот „Медена земја“, Атиџе Муратова, за првпат го прослави Осми март во ресторан, објави туристичката агенција „Црво Експрес Штип“.

Оттаму велат дека Атиџе го прославила празникот во Ниш и во Лесковац, а присутните можеле да уживаат во нејзиното пеење.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
loading...